Dobra muzyka to udana zabawa na weselu. W czym tkwi sekret?

Dobra muzyka to udana zabawa na weselu. To wyjątkowy repertuar weselny, czyli taki zbiór utworów dla każdego gościa. Na to kazdy zespół powinien postawić i zebrać w swej ofercie kilkaset pozycji różnego gatunku muzycznego.

My, jako zespół muzyczny Morena – tworzyliśmy zestawy piosenek na podstawie własnych doświadczeń, wspólnych występów scenicznych oraz z grania w poprzednich zespołach.

Dobra muzyka to udana zabawa na weselu, dlatego powszechnie obowiązujące standardy muzyczne w pierwszej kolejności kreują to, co gramy.

Nasz repertuar weselny to zestaw ponad 180 pozycji muzycznych. Większość jest wykonywana podczas uroczystości. W obwodzie zostawiamy dodatkowych kilkadziesiąt, aby spełniać życzenia gości.

Przy układaniu bloków muzycznych przyjęliśmy zasadę równości i podzieliliśmy je schematycznie wg tempa, aby dać szansę wszystkim uczestnikom imprezy znaleźć “kawałek” dla siebie.

Każdy z setów zamyka się w granicach 40 minut. W przerwach odtwarzamy muzykę mechaniczną.

Wśród gatunków muzycznych, które usłyszycie w naszym wykonaniu, znaleźć można zarówno klasykę gatunku pop, rock, disco oraz rock&roll i wiele innych.

Nie zabraknie również najnowszych piosenek z polskich i zagranicznych list przebojów. Nasze zestawy to przekład muzyki z lat 1960-2000 oraz współczesne hity.

Usłyszycie także najbardziej znane kawałki Disco Polo, o których nie mogliśmy zapomnieć. Tym, którzy lubią pośpiewać przy stołach, zorganizujemy biesiadę, podczas której będzie można uwolnić pokłady wokalnej energii. Każdowo nasz repertuar weselny przesyłamy elektronicznie.

Wszystko po to, aby nie było żadnych niespodzianek oraz w celu pewności, że organizator jest w 100% przekonany o wyborze ulubionych utworów.

Piosenki w naszym wykonaniu można zarówno posłuchać na kanel Youtube lub bezpośrednio z naszej strony w sekcji Oferta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalne wykonanie utworów muzycznych.

Zachęcamy wszystkich tych, którzy pragną posłuchać utworów w wykonaniu gitar, perkusji, klawiszy. Dziś zespół muzyczny na weselu grający muzykę “na żywo” bez sztucznych aranżacji, wspomagaczy to zjawisko, którego często się nie spotyka.